Obchoduj

s fotovoltaikou
s námi.

Sdružujeme dodavatele elektráren (FVE i jiných) a tepelných čerpadel na jedno místo. Vytváříme kvalitní zázemí obchodníkům a obchodním firmám, které chtějí tyto produkty prodávat.

Jsme největší sdružení dodavatelů v oblasti úsporných energetických opatření.

Jsme společnost s více než 4 lety zkušeností v prodeji fotovoltaických panelů a tepelných čerpadel. Od počátku našeho podnikání jsme se zaměřovali na kvalitu a dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky, což nám umožnilo budovat stabilní a důvěryhodné vztahy.

Od roku 2019 podnikáme pod značkou Bezplýtvání, a v roce 2022 jsme vytvořili samostatný brand zaměřený přímo na prodej fotovoltaických panelů a tepelných čerpadel. Naše zkušenosti s prodejem těchto produktů sahají až do doby před jejich boomem, což nám umožnilo rozvinout hlubší znalosti a porozumění této oblasti.

Již od roku 2011 se také specializujeme na zastupování stabilních dodavatelů a pomáháme lidem šetřit na energiích. Naše společnost má zkušenosti s více než 20 dodavateli fotovoltaických panelů a tepelných čerpadel, což nám umožňuje nabízet širokou škálu produktů a služeb pro naše zákazníky.

Jsme hrdí na to, že naše společnost se stala důvěryhodným partnerem mnoha firem, které chtějí nabízet svým zákazníkům kvalitní a efektivní řešení pro využívání obnovitelných zdrojů energie. Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného partnera pro prodej fotovoltaických panelů a tepelných čerpadel, neváhejte nás kontaktovat.

Spolupráce

Co děláme

Zaměřujeme se na poskytování nezávislých konzultačních služeb v oblasti úsporných opatření na vytápění a vlastní výrobě elektřiny pro klienty s různými typy nemovitostí.


Spolupracujeme s domácnostmi, živnostníky, malými a středními firmami a také s velkými korporacemi, jakož i se společenstvími vlastníků jednotek a městy. 

V rámci našich služeb vybíráme pro každého klienta optimální technologii a dodavatele na základě jeho specifických požadavků, aby dosáhl co největší úspory a efektivity. 

Naše kvalitní a ověřené produkty jsou vhodné pro každého, kdo hledá udržitelné a úsporné řešení pro svou spotřebu energie.

Koho hledáme

Hledáme obchodníky a obchodní společnosti, kteří se zajímají o obchodování v oblasti úsporných opatření na vytápění a vlastní výrobě elektřiny. 

Pokud nechcete začínat od nuly a rádi byste využili naši zkušenosti a odborné znalosti, můžeme Vám nabídnout možnost rozšíření Vašeho portfolia o tento segment. 

Nabízíme Vám také alternativu pro obchodní jednání, kdy můžete mít v ruce více nabídek od ověřených dodavatelů a mít tak větší flexibilitu a širší spektrum nabídek pro Vaše klienty. 

Pokud se tedy zajímáte o obchodování v této oblasti a hledáte spolehlivého a zkušeného partnera, rádi bychom s Vámi spolupracovali.

Předání obchodního know-how

S námi získáte odborné znalosti o tom, jak naše produkty a služby úspěšně prezentovat zákazníkům. Poskytneme Vám argumenty pro výběr správného dodavatele, tipy na tvorbu atraktivní nabídky a návody na prodej zákazníkovi. Tím získáte náskok před konkurencí a můžete rychleji dosáhnout úspěchu na trhu.

Základní i pokročilá technická školení

Odborná školení Vám poskytnou nezbytné znalosti o fungování FVE a TČ. Naučíme Vás poznávat a správně vybírat komponenty, poradíme Vám, jakým způsobem je instalovat a jaké jsou nejlepší postupy při jejich údržbě. Díky tomu budete mít jistotu, že Vámi nabízené řešení je kvalitní a zákazníci budou s Vašimi službami spokojeni.

Technická podpora v terénu

Pokud potřebujete technickou podporu, jsme pro Vás připraveni. V případě potřeby Vám pomůžeme s návrhem rozložení panelů, elektroinstalace a dalšími technickými záležitostmi. To znamená, že se nemusíte starat o techniku a můžete se plně soustředit na prodej.

Administrativní podpora

Zajišťujeme za Vás všechny administrativní záležitosti spojené s realizací zakázky. Včetně složitých smluvních dokumentů s dodavateli, zajištění dotací, případných výkupů, změny distribuční sazby a dohledu nad snadným průběhem zakázky. To znamená, že se nemusíte starat o žádné administrativní detaily a můžete se plně soustředit na prodej.

Konzultace obchodních případů

Jsme Vám k dispozici pro konzultace a rady při řešení obchodních případů. Naše odborníci Vám pomohou překonat překážky, které by mohly bránit úspěšnému uzavření obchodu. Rádi s Vámi projdeme všechny technické a obchodní aspekty a pomůžeme Vám najít nejlepší řešení pro Vaše zakázky.

Flexibilita při spolupráci

Jsme otevření novým nápadům a požadavkům našich obchodních partnerů a rádi spolupracujeme na různých projektech, které se týkají obnovitelných zdrojů energie a úspor. Navíc se snažíme přizpůsobit naše služby a produkty potřebám každého zákazníka, takže můžeme nabídnout řešení, které nejlépe odpovídá konkrétní situaci.

Martin Tetiva

CEO

Lukáš Podzimek

CSO

Jsme z praxe jako vy a proto vám rozumíme

reference

Co říkají naši partneři

Vybraní dodavatelé a výrobci, které vám zprostředkujeme

Stabilita, kvalita a výhodné podmínky pro zákazníky i partnery 
jsou klíčovými parametry našeho výběru. 

Kontaktujte nás

Energoma, s.r.o.

Jsme součástí holdingu Channel Partners holding, s.r.o.

IČ: 14109689, DIČ: CZ14109689

Sídlo
Poděbradská 88/55, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha

Spisová značka
C 360696/MSPH Městský soud v Praze

Chcete také prodávat FVE a TČ?

Kontaktujte nás, staňte se naším partnerem a využívejte výhod této spolupráce.