Energoma

Váš spolehlivý partner v optimalizaci nákladů za energie

V Energomě se specializujeme na pomoc domácnostem
a firmám v efektivním řízení jejich výdajů za energie.

Sledujeme neustálý vývoj cen elektřiny a plynu a rozumíme tarifům, energetickým aukcím, cenám i vývoji na burze, ale také alternativním zdrojům, jako např. tepelným čerpadlům nebo fotovoltaice. 

Náš tým tvoří téměř 50 specialistů, kteří působí po celé republice a jsou připraveni vám kdykoliv pomoci, setkat se s vámi osobně a pomoci vám s optimalizací výdajů za energie. 

Díky našim rozsáhlým zkušenostem a více než 12ti leté přítomnosti na trhu jsme se stali důvěryhodným partnerem a leadrem v oblasti energetiky a optimalizace nákladů.

Férové jednání je pro nás klíčové a vždy se snažíme jednat v nejlepším zájmu našich klientů.

Jsme hrdí na to, že s námi zákazníci spolupracují dlouhé roky a nikdy jsme nebyli součástí žádné aféry, či kauzy.

Proč oslovit Energomu, pokud potřebujete snížit náklady za energie?

Proč oslovit Energomu, pokud potřebujete snížit náklady za energie?

Přímý přístup na burzu:

Díky našim vztahům s dodavateli energií máme přímý přístup na nákup energií na burze, což nám umožňuje nabídnout nejvýhodnější ceny a obsloužit široké spektrum zákazníků.

12 let zkušeností:

Naše dlouholetá spolupráce s dodavateli energií nám umožňuje nabídnout nejvýhodnější ceny a expertní poradenství v oblasti energetiky.

Více než jen srovnávač cen:

Nejsme pouze operátoři srovnávající ceny energií. Rozumíme procesům distributorů, distribučním sazbám a poplatkům, což nám umožňuje poskytovat komplexní služby.

Osobní přístup:

Jsme vždy připraveni se s vámi setkat osobně nebo případně na online hovoru. Vážíme si osobního kontaktu a jsme pro vás vždy dostupní.

Prodávejte s námi energie
od top dodavatelů.

Prodávejte velké stabilní dodavatele energií, získejte přísun nových leadů, opřete se o backoffice, obchodní i marketingové zázemí, pomáhejte zákazníkům ušetřit a vydělávejte přitom vysoce nadprůměrné výdělky.

Kontaktujte nás

Souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů.